Ons team

Schoolleiding

Heidi Smits

Directeur

Werkdagen: Maandag t/m vrijdag

Interne begeleiding

Esther van Helvoort

Interne begeleider groep 1-2

Werkdagen: dinsdag en donderdag

Marieke Janssen

Interne begeleider groep 3, 4 en 5

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Anja van der Pol

Interne begeleider groep 6, 7 en 8

Werkdagen: dinsdag, woensdag en donderdag

Leerkrachten

Joriza Bertels

Leerkracht groep 1/2a

Werkdagen: maandag t/m woensdag

Laurie van den Broek

Leerkracht groep 1/2a

Werkdagen: donderdag en vrijdag

Marieke Cornelisse

Leerkracht groep 1/2b

Werkdagen: maandag t/m woensdag

Elisabeth Thomassen

Leerkracht groep 1/2b en groep 4b

Werkdagen: maandag, donderdag en vrijdag

Joyce van den Hooven

Leerkracht groep 1/2c

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Esther Kuijsters

Leerkracht groep 1/2d

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

Moniek van Balkom

Leerkracht groep 1/2d

Werkdagen: donderdag en vrijdag

Maartje Smits

Leerkracht groep 1/2e

Werkdagen: maandag t/m woensdag

Corrie Vermeulen

Leerkracht groep 1/2e

Werkdagen: donderdag en vrijdag

Kim Cantineau

Leerkracht groep 1/2f

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Tara Kruger

Leerkracht groep 3a

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Ingrid van Logten

Leerkracht groep 3b

Werkdagen: maandag t/m woensdag

Chantal van Erp

Leerkracht groep 3b

Werkdagen: woensdag, donderdag en vrijdag

Juliette van Beurden

Leerkracht groep 3c

Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag (om de week)

Joyce van Beers

Leerkracht groep 3c

Werkdagen: woensdag (om de week) donderdag, vrijdag

Sarah Langerak

Leerkracht groep 4a

Werkdagen: Maandag t/m vrijdag

Mandy van Schaik

Leerkracht groep 4b

Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag

Esther Gerritsen

Leerkracht groep 4c

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Monique Deckers

Leerkracht groep 5a

Werkdagen: maandag en dinsdag

Elise van der Heijden

Leerkracht groep 5a

Werkdagen: woensdag t/m vrijdag

Teddy de Bruin

Leerkracht groep 5b

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Geanne Bouman

Leerkracht groep 5c

Werkdagen: maandag/ woensdag

Christine Stritzko

Leerkracht groep 5c

Werkdagen: donderdag, vrijdag

Anouk Pullen

Leerkracht groep 6a

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Willy Duister

Leerkracht groep 7b

Werkdagen: woensdag

Elcke de Jong

Leerkracht groep 6b

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Sanne Krol

Leerkracht groep 6c

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Sabine Groenenboom

Leerkracht 7a

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Mayke Vermeulen

Leerkracht groep 7b

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Tamara Arendse

Leerkracht groep 7c

Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Laura Leeuwenburgh

Leerkracht groep 8a

Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag

Merel Hommel

Leerkracht groep 8b

Werkdagen: maandag t/m donderdag

Joyce Blaas

Leerkracht groep 8a en 8b en sport- en beweegcoach

Werkdagen: dinsdag, woensdag om de week, donderdag en vrijdag

Koen van Bokhoven

Leerkracht groep 8c

Werkdagen: Maandag t/m vrijdag

Angelique Span

Leerkracht VOORportaal

Werkdagen: donderdag en vrijdag

Cecile Merkx

Leerkracht taalklas

Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Team ondersteuning

Hilde Boeren

Leerkrachtondersteuner

Werkdagen: dinsdag, woensdag en donderdag

Pebbles Hendriks

Lid werkgroep VVE

Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

Christine Leo

Leerkrachtondersteuner

Werkdagen: maandag t/m donderdag

Carola van Loon

Basisschoolcoach

Werkdagen: Maandag, dinsdag en donderdag

Antoinette Reisser

Lid werkgroep VVE

Werkdagen: maandag en dinsdag

Jaap Smits

vakleerkracht bewegingsonderwijs

Werkdagen: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

Kris van Son

Vakleerkracht muziek

Werkdagen: maandag en dinsdag